Kosmetyka twarzy

Algi Nantes zabieg nawilżający z maską algową

Zabieg nawilżający z maską algową SPA Wrocław

Wielofunkcyjny algowy zabieg Nantes działa na wielu płaszczyznach, dopasowując swoje właściwości indywidualnie do potrzeb skórnych Klienta. Maksymalny i integralny kontakt maski ze skórą, podczas aplikacji i w trakcie działania produktu, sprawia, iż skuteczność opiera się na zjawisku okluzji. Okluzja, tworzy swego rodzaju barierę między skórą, a otoczeniem zewnętrznym, zapewniając tym samym głębokie przenikanie składników aktywnych. Wspiera również zatrzymywanie cząsteczek wody w warstwie wierzchniej naskórka, co polepsza stan skóry – staje się ona bardziej nawilżona, ukrwiona, odżywiona, podwyższa się temperatura tkanek co zwiększa przeznaskórkową przenikalność.

Podczas zabiegu przed nałożeniem maski algowej oczyszczamy skórę wykonując peeling enzymatyczny. Do wyboru są 4 rodzaje masek: o działaniu nawilżającym, przeciwstarzeniowym, oczyszczającym i wyciszającym/łagodzącym.

Algi Nantes zabieg nawilżający z maską – rezultaty:

  • wyciszenie zaczerwienień
  • nawilżenie skóry
  • uelastycznienie i ujędrnienie
  • odbudowa warstwy ochronnej skóry
  • spowolnienie procesu starzenia się

Algi Nantes zabieg nawilżający z maską – dla kogo:

Zabieg algowy to podstawowy i nieodzowny element pielęgnacji skóry twarzy w każdym wieku i o każdym rodzaju cery. Jest jednym z najłagodniejszych i najbezpieczniejszych zabiegów, więc mogą wykonywać go nawet kobiety w ciąży.

Dedykowany jest dla osób, których skóra potrzebuje nie tylko nawilżenia i odżywienia, ale też intensywnej odbudowy ochronnego płaszcza hydrolipidowego, wzmocnienia i znormalizowania funkcji skóry. Idealny dla cer wymagających natychmiastowego odświeżenia, pozbawionych blasku.

Opinie naszych Klientów

  • Brak opinii