Massada Whitening - zabieg dotleniająco-rozjaśniający

Massada Whitening – zabieg dotleniająco-rozjaśniający

Opis

Massada Whitening to zaawansowany program „wybielający” i dotleniający. Redukuje istniejące plamy pigmentowe i co ważne, zapobiega powstawaniu nowych. Zabieg wzbogacony w składniki „nowej generacji” zapewnia POTRÓJNE DZIAŁANIE:

Niezwykle skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich niedoskonałości, jednocześnie nawilżając i zapewniając skórze zdrowy wygląd.

Massada Whitening – Cena

Salon w Wysokiej

Działanie zabiegu rozświetlająco-dotleniajacego

Zabieg nie uwrażliwia skóry i może być przeprowadzany również w okresie letnim. W przypadku walki z przebarwieniami zalecamy serię ok. 5-10 zabiegów w zależności od rodzaju przebarwień, potrzeb i wymagań skóry.

Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi:

Massada Whitening – dla kogo

Zabieg Whitening skierowany jest do osób z zaburzeniami pigmentacji, ale nie tylko. Jeśli czujesz i widzisz, że Twoja skóra jest zmęczona, niedotleniona, szara, matowa (tzw. „cera palacza”), pozbawiona blasku i często przebywasz w niewietrzonych, klimatyzowanych pomieszczeniach ten zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni. Unikalna formuła zabiegu i cenne substancje aktywne niwelują przebarwienia spowodowane procesem starzenia się, trądzikiem lub nadmierną ekspozycją na słońce, bez niszczenia melanocytów.

Opinie naszych Klientów

  • Wspaniałe! Cudowny relaks, a wszystko bardzo profesjonalnie!
    - Irmina