Zabieg antycellulitowy NOCELL

Zabieg antycellulitowy NOCELL

Opis

Zabieg na ciało o podwójnym działaniu antycellulitowym i przeciwdziałającym oznakom starzenia

Procedura zabiegu:
Peeling + koncentrat + samorozgrzewające błoto z algami, alternatywa dla opasek drenujących + masaż drenujący + krem

Ciekawostki dotyczące składników aktywnych:
Ekskluzywny SVELTONYL® – mieszanka alg i ekstraktów roślinnych – pomaga wzmocnić mikrokrążenie i stymulację drenażu nadmiernej ilości płynu.

Mikroalgi – dzięki zawartości jodu wspomagają aktywację lipazy, enzymu rozbijającego tłuszcz.

Śródziemnomorskie olejki eteryczne z cytryny, pomarańczy, geranium i jałowca – dzięki zawartości flawonoidów wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i usprawniają krążenie, przeciwdziałając gromadzeniu się płynów.

Kofeina – przenoszona przez liposomy redukuje złogi tłuszczowe.

Oxygen Carrier System – silna substancja przeciwdziałająca oznakom starzenia składającą się z cząsteczkowego tlenu zamkniętego w przenośnikach w postaci ceramidów naturalnych umożliwiających głęboką penetrację. Dostarcza tlen do komórek i usprawnia ich funkcjonowanie.

NOCELL – Cena

Działanie zabiegu antycellulitowego

Dla kogo

Zabieg antycellulitowy NOCELL jest idealny dla osób prowadzących siedzący tryb życia, z problemami związanych z układem krążenia, z nadmiernie odkładającą się tkanką tłuszczową. Dla tych, którzy podjęli walkę z cellulitem i pragną wzmocnić podjęte działania, a także przywrócić elastyczność z młodości poprzez dotlenienie komórek.

Opinie naszych Klientów

  • Było wspaniale. Relaksująco, pachnąco, rozgrzewająco. Pani Dorota to bardzo fachowa masażystka i przesympatyczna osoba. Czułam się naprawdę wspaniale w trakcie i długo po masażu.
    - Krystyna