Voucher z pakietem TOUCH do Magii Dla Ciała Holistic Day SPA
Idealny prezent

 

Czas zaopiekowania dla ciała i ducha.
Zapachowe kompozycje olejków eterycznych czynią ten pakiet niezwykle odprężającym. Sauna rozgrzeje, oczyści. Wyszczuplające składniki zawarte w Shape Refine skorygują kształty ciała tworząc harmonijną, doskonałą sylwetkę. Bogactwo pierwiastków, minerałów i ekstraktów roślinnych BioCellular podkreśli Twoje naturalne piękno.

Pakiety

Podczas jednego z naszych zespołowych spotkań zaczęliśmy snuć plany na temat przyszłości firmy. Zastanawialiśmy się, w którym kierunku podążamy… Zadaliśmy sobie pytania, jak spełnić oczekiwania Klientów i wyjść naprzeciw Ich potrzebom. Naturalnie, przyszedł czas na zmiany, duże zmiany. Przez ostatnie lata udało nam się zbudować zespół mądrych i otwartych na drugiego człowieka ludzi. Dbaliśmy o to, abyście chętnie do nas wracali i czuli się u nas w pełni komfortowo. Razem z Wami przeżywaliśmy i nadal przeżywamy troski i radości. Cieszymy się Waszym szczęściem, martwimy się, gdy macie swoje problemy. Wasze dobre słowa są wiatrem w nasze żagle i dzięki Wam ten statek płynie w kierunku nowych możliwości.

Magia ma wspaniały zespół i cudowni klienci, a teraz, dodatkowo mamy jeszcze swoje nowe, wymarzone i piękne Day SPA tuż pod Wrocławiem – miejsce, w którym jest nie tylko dużo słońca, ale także 5 gabinetów masażu, 2 stanowiska do manicure, 1 gabinet pedicure, pokój relaksu, sucha sauna rokitnikowa, łaźnia z ręcznie wykonaną mozaiką autorstwa Beaty Krause, ale również unikatowy basen floatingowy, w którym woda nasycona mineralnym roztworem soli Epsom unosi ciało na wodzie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu, odprężenia i błogości. Dziękujemy, bo bez Was nie byłoby to możliwe.
Magia dla Ciała Holistic Day Spa to coś więcej, niż tylko salon masażu we Wrocławiu. To miejsce, gdzie leczenie dotykiem uznawane jest za sztukę. W naszej ofercie masaży relaksacyjnych można znaleźć takie opcje jak: masaż tajski, masaż świecą, masaż hinduski, masaż klasyczny czy masaż kamieniami. Z kolei jeśli chodzi o masaż leczniczy proponujemy skorzystanie z takich propozycji jak: masaż sportowy, drenaż limfatyczny czy masaż bańką chińską.
Jedną z najpopularniejszych form masaży jest masaż klasyczny, który może być stosowany zarówno jako element terapii leczniczej, jak i forma pozwalająca na rozluźnienie ciała i regenerację mięśni. Jego popularność wynika z korzyści, które ze sobą niesie. Stosowanie masażu klasycznego pobudza zarówno układ krwionośny jak i limfatyczny, ale także pozytywnie wpływa na pracę układu nerwowego. Regularnie wykonywany poprawia ruchomość stawów i elastyczność tkanek mięśniowych.
Przyjemną formą ukojenia jest także masaż pleców. Najczęściej bazujący na technikach zapożyczonych z masażu leczniczego przynosi ulgę, łagodzi ból, niweluje przeciążenia czy nieprawidłową postawę ciała. Tego typu masaż pleców jest szczególnie polecany osobom z siedzącym trybem życia, ale także tym, którzy wykonują prace fizyczne.
Nieco inną formą jest masaż relaksacyjny, który przynosi ulgę nie tylko naszemu ciału, ale również duszy. W dzisiejszych czasach większość z nas żyje w pośpiechu i narażona jest na stres. Gdy dołożymy do tego natłok obowiązków, najczęściej kończy się to poczuciem zmęczenia i napięciami w ciele. Wtedy z pomocą przychodzi masaż relaksacyjny. Jego podstawowym zadaniem jest przyniesienie relaksu i rozluźnienie napiętych mięśni. Poza tym, że jest w stanie zniwelować bóle, to jeszcze podnosi poziom endorfin – hormonu szczęścia, poprawiając nasze samopoczucie.

PFR