Kosmetyka twarzy

MASSADA BioCellular intensywna regeneracja komórkowa

Massada BioCellular SPA Wrocław

Na czym polega LUKSUSOWY ZABIEG INTENSYWNIE REGENERUJĄCY BIO CELLULAR?

BioCellular to integralny zabieg antyoksydacyjny szczególnie wskazany do walki z pierwszymi oznakami starzenia się. BioCellular to zabieg, który posiada właściwości bardzo intensywnie regenerujące i odbudowujące, silnie wzmacniające, ochronne i rewitalizujące. W swoim działaniu jest to zabieg balansujący między nawilżeniem, a odżywieniem. Skóra poddana zabiegowi czerpie z niego to, czego najbardziej potrzebuje. Aktywuje i stymuluje reakcje na poziomie komórkowym, dzięki czemu trafia bez problemu do źródła problemu i od razu zaczyna go zwalczać.

Inteligentny zabieg biokomórkowy BioCellular to jedna z najbardziej prestiżowych linii stworzonych przez markę MASSADA, która daje efekt spektakularnej regeneracji, zwalcza wszystkie oznaki starzenia. Produkty z tej linii zostały wyróżnione certyfikatem ECOCERT, który jest maksymalną gwarancją jakości dla kosmetyków naturalnych i ekologicznych.

Walorem zabiegu BioCellular jest Łączy w sobie najbardziej zaawansowane, wyszukane, certyfikowane składniki, które pomagają osiągnąć rezultaty w bardzo krótkim czasie, w postaci widocznie młodszej skóry.

Produkty z tej linii zostały wyróżnione certyfikatem ECOCERT, który jest maksymalną gwarancją jakości dla kosmetyków naturalnych i ekologicznych.

Massada BioCellular intensywna regeneracja komórkowa – rezultaty:

  • regeneracja i odbudowa uszkodzeń
  • ochrona przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego
  • głębokie nawilżenie i odżywienie, nawet do 24h
  • ujednolicenie kolorytu skóry
  • redukcja zmarszczek
  • zapobieganie starzenia się komórek

Massada BioCellular intensywna regeneracja komórkowa – dla kogo:

Doskonały zabieg dla osób, których skóra wymaga silnej odbudowy, regeneracji, nawilżenia i odżywienia, bez względu na rodzaj cery i wiek. Zalecany w przypadku zauważalnych zmian w postaci suchych skórek, odwodnienia, niejednolitego koloru skóry, zaczerwienień wynikających z podrażnień lub ubogiej pielęgnacji. Idealny dla skóry wymagającej znormalizowania i zbalansowania. Dla wszystkich, którzy chcą nie tylko, aby ich codzienna pielęgnacja była uzupełniana w wartościowe składniki, lecz by ich skóra była jednocześnie chroniona przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego, a skóra twarzy stała się wzmocniona i zrewitalizowana.

Opinie naszych Klientów

  • Brak opinii
PFR