Odnowa ciała

ICOONE Laser Medical 2

Icoone Wrocław masaż wrocław

Posiadamy najnowszy model, oferujący o 25% większą skuteczność w porównaniu do ICOONE model 1. Icoone Laser Medical jest to opatentowana technologia wielowymiarowego masażu podciśnieniowego, który w jednej minucie stymuluje 26 000 punktów na ciele. Zabieg ma charakter leczniczy, działający na tkankę łączną, która składa się z sieci mikrowakuoli wypełniających wszystkie przestrzenie pomiędzy tkankami, tworząc tzw. “miękki szkielet ”dla wszystkich narządów. Wraz z wiekiem, brakiem ruchu i nieodpowiednią dietą, tkanka łączna zaczyna sklejać się, powodując nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, czyli cellulit, a w głębszych warstwach tkanek dolegliwości bólowe mięśni oraz ścięgien.

Laser diodowy, który znajduje się w największej głowicy Roboderm podwyższa temperaturę w tkankach tłuszczowych, przyspieszając rozpad tkanki tłuszczowej. Jednoczesne zastosowanie światła LED stymuluje tkanki do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra jest bardziej gładka i jędrna. Praca na dwóch głowicach podczas opracowywania jednej partii ciała, zwiększa okolicę zabiegową o tkankę zawartą pomiędzy okolicą opracowywaną oraz zapobiega rozciąganiu skóry.

Technologia Roboderm Icoon gwarantuje w pełni konfigurowalne zabiegi, stworzone z myślą o odmładzaniu skóry i wymodelowaniu sylwetki. Mikrostymulatory znajdujące się w głowicach pobudzają ciało do pracy na 3 różnych powierzchniach. Dzięki temu zapewniają głębszą, a więc i bardziej efektywną stymulację skóry niż dotychczas.

Tak zaprojektowane narzędzie w rękach specjalisty pozwala skutecznie rozprawić się z cellulitem, likwidując zalegający pod skórą tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz blizny.

Icoon Laser 2 to połączenie unikalnej technologii Roboderm z wyjątkowym działaniem biostymulującego lasera oraz światła LED. Taki zestaw wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach oraz zapewnia większą przepustowość błon komórkowych.

Z kolei specjalne światło o długości fali 650 nm działa na fibroblasy przyczyniając się do produkcji kolagenu oraz elastyny. W efekcie zwiększa się przepustowość błony komórkowej, co znacząco ułatwia odprowadzenie uwolnionego podczas zabiegu tłuszczu do układu limfatycznego. Dodatkowo korzystanie z zabiegów wykonywanych sprzętem Icoon Laser 2 jest wyjątkowo bezpieczne, a ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznym minimalne.

Icoone 2 Laser – jak to działa:

Podciśnienie powstające na rolkach urządzenia wywołuje efekt drenażowy. Głowice poprzez zassanie skóry stymulują znajdujące się w niej włókna. Działając pulsacyjnie urządzenie dodatkowo pobudza układ neurowegetatywny do pracy.

Icoone Laser 2 łączy ze sobą patent Roboderm z energią biostymulującego lasera i światła LED. Dzięki temu jest w stanie wywoływać efekt fotochemiczny w tkankach i stymulować dodatkowo większą przepuszczalność błon komórkowych.

Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.

Tego typu działanie wpływa na tkanki w następujący sposób:

 • po pierwsze, w naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe na postać glicerolu oraz wolnych kwasów tłuszczowych
 • po drugie, zmniejsza objętość adipocytów tym samym skutecznie, a przy tym widocznie redukując cellulit
 • po trzecie korzystnie wpływa na metabolizm komórkowy.

Co to daje? Przede wszystkim efekty, które jednocześnie są bezpieczne, ponieważ podczas zabiegu nie są niszczone błony komórek tłuszczowych a jedynie redukcji poddawana jest ich zawartość oraz objętość. Poza tym uzyskujemy skuteczny sposób na m.in. walkę z cellulitem, ponieważ Icoone Laser 2 działa intensywnie nawet na głęboko zlokalizowany tłuszcz. Istotne jest również to, że podczas trwania zabiegu sąsiednie tkanki i naczynia krwionośne nie są uszkadzane. Ogromną zaletą zabiegów tego typu jest również fakt, że są one w zasadzie bezbolesne.

Światło o długości fali 650 nm oddziałuje na fibroblasty, a także  stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz elastyny. Dodatkowo, wpływa na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, co skutkuje otwarciem porów w jej obrębie, i umożliwienie odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Światło o długości fali 650 mm wpływa na tkanki powodując:

 • stymulowanie ich odbudowy, dzięki wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny
 • lepsze mikrokrążenie krwi oraz dotlenienie tkanek
 • sprawniejszy i szybszy metabolizm komórkowy
 • poprawę pracy układu limfatycznego, a dzięki temu również znaczne zmniejszenie obrzęków i przeciwdziałanie stanom zapalnym.

Dzięki takiemu wpływowi zyskujesz:

 • ograniczone do minimum ryzyko wystąpienia efektów niepożądanych
 • pewność że tkanki termiczne nie zostaną uszkodzone
 • możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku oraz bez żadnych ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry
 • możliwość powrotu do aktywnego trybu życia natychmiast po zabiegu
 • szybsze i bardziej efektywne działanie, przez co sam zabieg trwa krócej.

W Magii dla Ciała każdy zabieg, niezależnie od liczby fokusów poprzedzamy 20 minutowym zabiegiem wstępnym na całe ciało. Dzięki temu odpowiednio przygotowujemy Twoje ciało i pobudzamy je do pracy nad poszczególnymi partiami.

Icoone Laser Medical – rezultaty:

 • zabieg antycellulitowy
 • poprawia jędrność skóry
 • działa przeciwstarzeniowo
 • zmniejsza obrzęki oraz zastoje limfatyczne
 • zmniejsza bóle pleców spowodowane nieprawidłową postawą
 • przyspiesza metabolizm komórkowy
 • wspomaga terapię blizn pooperacyjnych oraz oparzeniowych
 • nie niszczy, a jedynie redukuje zawartość i objętość błon komórek tłuszczowych
 • stymuluje odbudowę komórkową pozytywnie wpływając na produkcję kolagenu i elastyny
 • stymuluje działanie układu limfatycznego, likwidując stany zapalne

Icoone Laser Medical – dla kogo:

ICOON jest urządzeniem medycznym ukierunkowanym na rozwiązywanie wielu problemów zdrowotnych dotyczących tkanek miękkich oraz estetyczno-kosmetycznych. Swoją sławę zawdzięcza świetnym efektom antycellulitowm oraz modelującym sylwetkę. Już po jednym zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza. Icoon pobudza metabolizm układu pokarmowego oraz międzykomórkowego, dlatego polecany jest osobom walczącym z nadmiarem kilogramów. Najnowsza wersja ICOON LASER MEDICAL 2 posiada 16 programów medycznych dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych np. mastektomii. Sprawdza się w leczeniu przewlekłych urazów ścięgien oraz mięśni.

Czy zabieg Icoone jest bolesny?

Niewątpliwą zaletą zabiegów Icoone jest to, że są niemal bezbolesne. Podczas jego trwania można za to odczuwać coś w rodzaju zasysania skóry lub delikatny chłód. Bardziej intensywne odczucia mogą towarzyszyć jedynie osobom borykającym się z wysokim zaawansowaniem cellulitu lub takim, których tkanka tłuszczowa jest położona stosunkowo głęboko.

Jaka powinna być częstotliwość zabiegów Icoone?

Duża skuteczność w walce z cellulitem, redukcji tkanki tłuszczowej czy zmniejszeniu obwodów ciała to głównie efekt systematycznego stosowania zabiegów Icoone. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie pełnej serii złożonej z 10-15 zabiegów, po 2 do 3 tygodniowo. Po zakończonym cyku warto utrzymywać efekty umawiając się na jeden zabieg miesięcznie.

Opinie naszych Klientów

 • Brak opinii
PFR