Odnowa ciała

ICOONE Laser Medical 2

Icoone Wrocław

Posiadamy najnowszy model, oferujący 25% większą skuteczność w porównaniu do ICOONE model 1. Icoone Laser Medical jest to opatentowana technologia wielowymiarowego masażu podciśnieniowego, który w jednej minucie stymuluje 26 000 punktów na ciele. Zabieg ma charakter leczniczy działający na tkankę łączną, która składa się z sieci mikrowakuoli wypełniających wszystkie przestrzenie pomiędzy tkankami tworząc tzw “miękki szkielet”dla wszystkich narządów. Wraz z wiekiem, brakiem ruchu, nieodpowiednią dietą tkanka łączna zaczyna sklejać się powodując nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej czyli cellulit, a w głębszych warstwach tkanek dolegliwości bólowe mięśni oraz ścięgien.

Icoone Laser Medical 2 jest posiada odpowiednią technologię oraz narzędzia, które w bezpieczny sposób opracowują dolegliwości związane z nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową czyli cellulitem, bolesnością mięśni i stawów, obniżonym nastrojem. Laser diodowy, który znajduje się w największej głowicy Roboderm podwyższa temperaturę w tkankach tłuszczowych przyspieszając rozpad tkanki tłuszczowej. Jednoczesne zastosowanie światła LED stymuluje tkanki do produkcji kolagenu dzięki czemu skóra jest bardziej gładka i jędrna. Praca na dwóch głowicach jednocześnie podczas opracowywania jednej partii ciała, zwiększa okolicę zabiegową o tkankę zawartą pomiędzy okolicą opracowywaną oraz zapobiega rozciąganiu skóry.

Technologia Roboderm Icoon gwarantuje w pełni konfigurowalne zabiegi, stworzone z myślą o odmładzaniu skóry i wymodelowaniu sylwetki. Mikrostymulatory znajdujące się w głowicach pobudzają ciało do pracy na 3 różnych powierzchniach. Dzięki temu zapewniają głębszą, a więc i bardziej efektywną stymulację skóry niż dotychczas.

Tak zaprojektowane narzędzie w rękach specjalisty pozwala skutecznie rozprawić się z cellulitem, likwidując zalegający pod skórą tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne oraz blizny.

Icoon Laser 2 to połączenie unikalnej technologii Roboderm z wyjątkowym działaniem biostymulującego lasera oraz światła LED. Taki zestaw wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach oraz zapewniają większą przepustowość błon komórkowych.

Z kolei specjalne światło o długości fali 650 nm działa na fibroblasy przyczyniając się do produkcji kolagenu oraz elastyny. W efekcie zwiększa się przepustowość błony komórkowej, co znacząco ułatwia odprowadzenie uwolnionego podczas zabiegu tłuszczu do układu limfatycznego. Dodatkowo korzystanie z zabiegów wykonywanych sprzętem Icoon Laser 2 jest wyjątkowo bezpieczne, a ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznym minimalne.

Icoon 2 Laser – jak to działa:

Podciśnienie powstające na rolkach urządzenia wywołuje efekt drenażowy. Głowice poprzez zassanie skóry stymulują znajdujące się w niej włókna. Działając pulsacyjnie urządzenie dodatkowo pobudza układ neurowegetatywny do pracy.

Icoone Laser Medical – rezultaty:

 • zabieg antycellulitowy
 • poprawia jędrność skóry
 • działa przeciwstarzeniowo
 • zmniejsza obrzęki oraz zastoje limfatyczne
 • zmniejsza bóle pleców spowodowane nieprawidłową postawą
 • przyspiesza metabolizm komórkowy
 • wspomaga terapię blizn pooperacyjnych oraz oparzeniowych
 • nie niszczy, a jedynie redukuje zawartość i objętość błon komórek tłuszczowych
 • stymuluje odbudowę komórkową pozytywnie wpływając na produkcję kolagenu i elastyny
 • stymuluje działanie układu limfatycznego, likwidując stany zapalne

Icoone Laser Medical – dla kogo:

ICOON jest urządzeniem medycznym ukierunkowanym na rozwiązywanie wielu problemów zdrowotnych dotyczących tkanek miękkich oraz estetyczno-kosmetycznych. Swoją sławę zawdzięcza świetnym efektom antycellulitowm oraz modelującym sylwetkę. Już po jednym zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza. Icoon pobudza metabolizm układu pokarmowego oraz międzykomórkowy, dlatego polecany jest osobom walczącym z nadmiarem kilogramów. Najnowsza wersja ICOON LASER MEDICAL 2 posiada 16 programów medycznych dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych np. mastektomii. Sprawdza się w leczeniu przewlekłych urazów ścięgien oraz mięśni.

Opinie naszych Klientów

 • Brak opinii