Voucher prezentowy do Magii Dla Ciała Holistic Day SPA Wrocław.
Idealny prezent

Czy można podarować coś bardziej wyjątkowego, niż magiczne chwile relaksu?

Szczególnie teraz, gdy  każda chwila dla siebie, jest na wagę złota.

Voucher prezentowy do SPA to elegancki podarunek, który sprawdzi się nie tylko jako prezent dla bliskiej osoby. Jest to również oryginalny sposób docenienia pracownika, oraz metoda na podkreślenie dobrych relacji pomiędzy partnerami biznesowymi.

Podczas składania zamówienia sami określają Państwo kwotę bonu, oraz decydują w jaki sposób mamy go dostarczyć. Voucher jest ważny 6 miesięcy. Pozwala na skorzystanie z dowolnego zabiegu lub masażu z naszej oferty.

Pakiety

Podczas jednego z naszych zespołowych spotkań zaczęliśmy snuć plany na temat przyszłości firmy. Zastanawialiśmy się, w którym kierunku podążamy… Zadaliśmy sobie pytania, jak spełnić oczekiwania Klientów i wyjść naprzeciw Ich potrzebom. Naturalnie, przyszedł czas na zmiany, duże zmiany. Przez ostatnie lata udało nam się zbudować zespół mądrych i otwartych na drugiego człowieka ludzi. Dbaliśmy o to, abyście chętnie do nas wracali i czuli się u nas w pełni komfortowo. Razem z Wami przeżywaliśmy i nadal przeżywamy troski i radości. Cieszymy się Waszym szczęściem, martwimy się, gdy macie swoje problemy. Wasze dobre słowa są wiatrem w nasze żagle i dzięki Wam ten statek płynie w kierunku nowych możliwości.

Magia ma wspaniały zespół i cudowni klienci, a teraz, dodatkowo mamy jeszcze swoje nowe, wymarzone i piękne Day SPA tuż pod Wrocławiem – miejsce, w którym jest nie tylko dużo słońca, ale także 5 gabinetów masażu, 2 stanowiska do manicure, 1 gabinet pedicure, pokój relaksu, sucha sauna rokitnikowa, łaźnia z ręcznie wykonaną mozaiką autorstwa Beaty Krause, ale również unikatowy basen floatingowy, w którym woda nasycona mineralnym roztworem soli Epsom unosi ciało na wodzie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu, odprężenia i błogości. Dziękujemy, bo bez Was nie byłoby to możliwe.
Magia dla Ciała Holistic Day Spa to coś więcej, niż tylko salon masażu we Wrocławiu. To miejsce, gdzie leczenie dotykiem uznawane jest za sztukę. W naszej ofercie masaży relaksacyjnych można znaleźć takie opcje jak: masaż tajski, masaż świecą, masaż hinduski, masaż klasyczny czy masaż kamieniami. Z kolei jeśli chodzi o masaż leczniczy proponujemy skorzystanie z takich propozycji jak: masaż sportowy, drenaż limfatyczny czy masaż bańką chińską.
Jedną z najpopularniejszych form masaży jest masaż klasyczny, który może być stosowany zarówno jako element terapii leczniczej, jak i forma pozwalająca na rozluźnienie ciała i regenerację mięśni. Jego popularność wynika z korzyści, które ze sobą niesie. Stosowanie masażu klasycznego pobudza zarówno układ krwionośny jak i limfatyczny, ale także pozytywnie wpływa na pracę układu nerwowego. Regularnie wykonywany poprawia ruchomość stawów i elastyczność tkanek mięśniowych.
Przyjemną formą ukojenia jest także masaż pleców. Najczęściej bazujący na technikach zapożyczonych z masażu leczniczego przynosi ulgę, łagodzi ból, niweluje przeciążenia czy nieprawidłową postawę ciała. Tego typu masaż pleców jest szczególnie polecany osobom z siedzącym trybem życia, ale także tym, którzy wykonują prace fizyczne.
Nieco inną formą jest masaż relaksacyjny, który przynosi ulgę nie tylko naszemu ciału, ale również duszy. W dzisiejszych czasach większość z nas żyje w pośpiechu i narażona jest na stres. Gdy dołożymy do tego natłok obowiązków, najczęściej kończy się to poczuciem zmęczenia i napięciami w ciele. Wtedy z pomocą przychodzi masaż relaksacyjny. Jego podstawowym zadaniem jest przyniesienie relaksu i rozluźnienie napiętych mięśni. Poza tym, że jest w stanie zniwelować bóle, to jeszcze podnosi poziom endorfin – hormonu szczęścia, poprawiając nasze samopoczucie.

PFR