Masaż i terapia

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy Wrocław

Masaż antycellulitowy jest intensywnym i dynamicznym masażem wykorzystującym najskuteczniejsze techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, wyciskania, wstrząsania. Wpływają one na szybszy metabolizm i usuwanie produktów przemiany materii.

W przypadku braku przeciwwskazań masaż ręczny łączymy z masażem bańką chińską. Zasysanie tkanki podskórnej dużo bardziej zwiększa mikrokrążenie, co ułatwia rozkład i usuwanie komórek tłuszczowych, podnosząc tym samym skuteczność zabiegu.

Podciśnienie w bańce dobieramy wspólnie z klientem tak, aby zabieg był intensywny w odczuciu, w zależności od progu bólu danej osoby masaż antycellulitowy z bańką czy bez może być bolesny.

Poza tym, że masaż antycellulitowy pomaga skutecznie pozbyć się cellulitu to jeszcze modeluje sylwetkę w kluczowych partiach naszego ciała, takich jak: brzuch, pośladki, uda, talia czy ramiona albo biodra.  Odpowiednio wykonany masaż tego typu może również zaskutkować redukcją tkanki tłuszczowej. Celem pracy masażysty jest więc z jednej strony wymodelowanie ciała, z drugiej natomiast rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej. Poza tym tego typu zabieg pomaga usunąć toksyny z organizmu, a także poprawić ukrwienie nie tylko skóry, ale i tkanek mięśniowych.

Z tego też powodu z dobrodziejstw masaży antycellulitowych bardzo często korzystają panie, którym marzy się zgrabna sylwetka i jędrne oraz gładka skóra. Dobrym sposobem jest również zastosowanie holistycznego podejścia do ciała i zafundowanie sobie serii masaży antycellulitowych uzupełnianych masażem klasycznym bądź nawet leczniczym.

Masaż antycellulitowy- rezultaty

Profesjonalny masaż antycellulitowy daje znacznie więcej niż tylko szansę na pozbycie się tzw. “pomarańczowej skórki”. Dzięki pracy masażysty udaje się bowiem przywrócić prawidłową cyrkulację krwi oraz limfy, dzięki czemu nasz organizm w łatwiejszy sposób może oczyścić się z toksyn. Co więcej regularne powtarzanie tego typu zabiegów ma szansę nie tylko widocznie zredukować cellulit, ale także zmniejszyć ryzyko jego ponownego pojawienia się.

Najważniejsze efekty masażu antycellulitowego:

 • redukcja pomarańczowej skórki
 • ujędrnienie i napięcie skóry
 • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
 • redukcja obrzęków
 • poprawa samopoczucia.

Masaż antycellulitowy – dla kogo:

Skierowany jest dla osób z widocznym cellulitem, które chciałyby pozbyć się nieestetycznego wyglądu skóry w postaci wgłębień, uwypukleń, grudek i bruzd. Również jako profilaktyka pomarańczowej skórki. Polecany przy obrzękach stawów.

Ponadto ze względu na dużą intensywność masażu, bardzo dobrze sprawdzi się on przy modelowaniu sylwetki.

Masaż antycellulitowy – przeciwwskazania

Stosowania terapii złożonej z masaży antycellulitowych nie zaleca się kobietom w ciąży. Poza tym kluczowym przeciwwskazaniem są także choroby nowotworowe oraz zakaźne. Wykonywania masażu antycellulitowego nie zaleca się również w przypadku osób z gorączką, czy aktywnych chorobach dermatologicznych.

Masaż antycellulitowy – skuteczność

Masaż antycellulitowy jak każdy inny zabieg przynosi największe efekty jeśli wykonywany jest w serii. Minimalny cykl powinien zawierać od 5 do 15 masaży, przeprowadzanych od 2 do 3 razy w tygodniu.

Opinie naszych Klientów

 • Masaż antycellulitowy
  Klimatyczne miejsce oraz przemiła obsługa! Na pewno zawitam tam ponownie :) Masaż wykonany bardzo profesjonalnie.
  Natalia
  05-11-2019
 • Masaż antycellulitowy 1 h
  Ewelina
  02-08-2019
 • Masaż antycellulitowy 1 h, Masaż twarzy, szyi i dekoltu, Dodatek do zabiegu - henna rzęs i brwi + regulacja brwi
  Jak zawsze wspaniale i doskonale. Serdecznie polecam Magię dla ciala :)
  Tatiana
  22-06-2019
 • Masaż twarzy, szyi i dekoltu, Masaż antycellulitowy 1 h
  Izabela
  11-04-2019
 • Masaż antycellulitowy 1 h
  Masaż był jak zawsze wspaniały. Profesjonalizm i indywidualne podejście prowadzi do absolutnego zadowolenia i satysfakcji. Zdecydowanie polecam Panią Sylwię :)
  Tatiana
  24-04-2018
 • Masaż antycellulitowy 1 h
  Fantastyczy masaż, polecam!
  Wes
  09-12-2017
 • Masaż antycellulitowy 1 h
  Bardzo rzetelnie wykonany masaż, fantastyczna atmosfera. Polecam wszystkim ?
  Teresa
  15-11-2017
 • Masaż antycellulitowy 1 h, Stylizacja brwi, henna rzęs*
  Masaż antycellulitowy bardzo profesjonalnie wykonany. Dodatkowo widać już efekty po pierwszym razie. Skóra jest napięta i gładsza. Oczywiście nie jest to masaż relaksacyjny, więc trzeba się liczyć z bólem:P Ale my kobiety przejdziemy wszystkie tortury, by tylko pozbyć się cellulitu :)
  Alexandra
  21-08-2017
 • Manicure Hybrydowy, Masaż antycellulitowy 1 h
  Wszystkim, którzy chcą zapomnieć na chwilę o troskach dnia codziennego, polecam masaż u p. Jarka, natomiast piękne paznokcie zrobi p. Basia. Polecam serdecznie!
  Renata
  13-07-2017
 • Masaż antycellulitowy 1 h
  Oceniam usluge wykona przez Basie na 5+
  Kasia
  10-06-2017
 • Masaż antycellulitowy 1 h
  Jak zawsze super! Masaż rewelacja!
  Dominika
  02-11-2016
 • Masaż antycellulitowy 1 h, Stylizacja brwi, henna rzęs*
  Jak zawsze było super :) Serdecznie polecam !!!
  Agnieszka
  04-08-2016
PFR