Pakiety zabiegów

Podczas jednego z naszych zespołowych spotkań zaczęliśmy snuć plany na temat przyszłości firmy. Zastanawialiśmy się, w którym kierunku podążamy… Zadaliśmy sobie również pytania, jak spełnić oczekiwania Klientów i wyjść naprzeciw Ich potrzebom. Naturalnie dla nas przyszedł czas zmian, dużych zmian.
Przez ostatnie lata udało nam się zbudować zespół mądrych i otwartych na drugiego człowieka ludzi. Dbaliśmy o to, abyście chętnie do nas wracali i czuli się u nas w pełni komfortowo.
Razem z Wami przeżywaliśmy i nadal przeżywamy troski i radości. Cieszymy się Waszym szczęściem, martwimy się, gdy macie swoje problemy. Wasze dobre słowa są wiatrem w nasze żagle i dzięki Wam ten statek płynie w kierunku nowych możliwości.
Magia ma wspaniały zespół i cudownych klientów, a teraz, dodatkowo mamy jeszcze swoje nowe, wymarzone i piękne Day SPA tuż pod Wrocławiem – miejsce, w którym jest nie tylko dużo słońca, ale także 5 gabinetów masażu, 2 stanowiska do manicure, 1 gabinet pedicure, pokój relaksu, sucha sauna rokitnikowa, łaźnia z ręcznie wykonaną mozaiką autorstwa Beaty Krause, unikatowy basen floatingowy, w którym woda nasycona mineralnym roztworem soli Epsom unosi ciało na wodzie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu.
Dziękujemy, bo bez Was nie byłoby to możliwe.