Masaż i terapia

MA-URI Healing Arts

masaż Ma Uri masaż Wrocław

Rytuał MA-URI ma swoje korzenie w polinezyjskich, Hawajskich i Maoryskich, tradycjach duchowych. Polega na wywołaniu tych energii, które pozwolą masowanej osobie uwolnić się od szkodliwych napięć, przekonań, stresu. Dotyk i sekwencja ruchów podczas masażu współgra z melodią płynącą w tle. MA-URI poprawia kondycję człowieka w wielu aspektach: psychicznym, fizycznym i emocjonalnym. Masaż ten pomaga uzyskać stan harmonii ducha i ciała, skutkujący chęcią stawiania czoła nowym wyzwaniom i brakiem obaw przed podejmowaniem ważnych życiowych decyzji.

Podczas rytuału MA-URI opracowywane jest całe ciało ze szczególną koncentracją na plecach, które przez plemiona maoryskie uważane są za element związany z naszą przyszłością i miejscem, gdzie kumuluje się najwięcej stresu. Ważne jest żeby klient całkowicie zaufał sobie, aby w pełni poczuć magię tego rytuału.

Nazwa MA-URI stanowi nawiązanie do legendarnego przybycia Maorysów na Ziemię z galaktyki Plejad i oznacza “dzieci białego światła”.

Rytuał MA-URI – rezultaty:

  • odzyskanie wewnętrznej równowagi i harmonii
  • przywrócenie sił witalnych oraz chęci do życia
  • zwiększenie uważności – skupienie uwagi na tym, co ważne
  • redukcja poziomu stresu
  • relaks i ukojenie

Rytuał MA-URI – dla kogo:

Dla osób, które stoją u progu wielkich zmian w życiu, szukających równowagi, odprężenia, ukojenia zmysłów, zebrania myśli.
To również cudowny rytuał dla osób pragnących wejść w głąb siebie, chcących nabrać dystansu do spraw, na które nie mamy wpływu i pogodzenia się z nimi oraz otwarciu się na to, co niesie nam przyszłość i na to, co już jest w zasięgu ręki.

Opinie naszych Klientów

  • Brak opinii
PFR